KARIERA

Jesteś instruktorem tańca? Trenujesz bądź trenowałaś/łeś taniec jako zawodnik? Chcesz pracować w zawodzie, który pozwoli Ci na dalsze rozwijanie swoich tanecznych pasji?

Poszukujemy instruktorów i tancerzy, którzy z zaangażowaniem chcieliby podjąć współprace jako nauczyciele tańca w naszych grupach.
Prowadzimy zajęcia na terenie Krakowa i okolic. Naszym celem jest nauczanie dzieci i młodzieży z zachowaniem najwyższej fachowości i prawidłowości techniki. Każdy z naszych instruktorów oprócz umiejętności ruchowych musi posiadać odpowiednią wiedzę z metodyki nauczania oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziećmi.


OBECNIE POSZUKUJEMY INSTRUKTORA:

BALETU: do prowadzenia grupy ZAAWANSOWANEJ i PRO SPORT.
Osoba na tym stanowisku musi posiadać duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi oraz bardzo dobre zdolności pokazowe dla wszystkich nauczanych elementów. Celem grupy PRO SPORT jest przygotowywanie uczestników do przeglądów i spektakli baletowych. Dla tej grupy przewidziana jest praca z akompaniatorem.

 

Jeżeli posiadasz powyższe kwalifikacje i chcesz podjąć współpracę wyślij swoje taneczne CV na adres: smarzynscy@gmail.com