O ZESPOLE
SkyDANCE to zespół tańca stworzony w szczególności dla młodych tancerzy, którzy  chcą być  częścią widowisk tanecznych na najwyższym poziomie.
Poszukujemy odważnych i otwartych młodych osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności pod okiem profesjonalnej kadry choreografów i trenerów.
Stawiamy na różnorodność i wszechstronność. Oprócz tworzenia tanecznego show SkyDANCE to również zespół, którego celem jest rywalizacja sportowa podczas zawodów FREE STYLE-owych. Można do nas dołączyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to rozpoczęcię edukacji w jednej z naszych sekcji tanecznych. Zaczynając naukę w grupach początkujących każdy uczestnik ma szansę na dołączenie do SkyDANCE po ukończeniu pewnego etapu (Zastrzegamy sobie prawo do selekcji kandydatów) Drugi sposób to udział w jednym z naszych CASTING-ów.
Jesteś pracowitą osobą kochającą taniec? Chcesz stać się częścią fajnej i zgranej ekipy?! A może jako rodzić chcesz umożliwić swojemu dziecku rozwój i dać szansę na wkroczenie do świata wielkoego tańca.  W każdym z powyższych przypadków ZAPRASZAMY!!!

Nowa choreografia w tracie tworzenia:

Nasze treningi:

 

CASTINGI DO ZESPOŁU: