KADRA
Beata Smarzyńska

Beata Smarzyńska

trenerka tańca towarzyskiego

Trenerka sportowego tańca towarzyskiego posiadająca mistrzowską klasę taneczną w obu stylach. Posiada wieloletnie doświadczenie w treningu par sportowych dzieci i dorosłych. Z tańcem związana od najmłodszych lat.

Tomasz Smarzyński

Tomasz Smarzyński

trener tańca towarzyskiego

Trener sportowego tańca towarzyskiego. Tańcem zajmuje się już od wielu lat. Rozpoczął edukację taneczną mając 8 lat. Posiada bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie treningu sportowego. Klasę S w obu stylach po raz pierwszy zdobywał mając zaledwie 17 lat.

Joanna Kominiak

Joanna Kominiak

instruktorka rytmiki

Absolwentka studiów licencjackich Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej specjalność: Rytmika. Z muzyką i tańcem związana od najmłodszych lat. Zawsze gotowa do działania!

Magdalena Bogucka

Magdalena Bogucka

instruktorka rytmiki

Instruktorka rytmiki. Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie. W wolnych chwilach pomiędzy tańcem i śpiewem znajduje czas na fotografię i chodzenie po górach.

Alona Kinzerska

Alona Kinzerska

trenerka baletu

Trenerka tańca klasycznego. Swoją miłość do tańca odkryła kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Z początku był to taniec towarzyski, później taniec klasyczny z którym została do dziś!