SMARZYŃSCY DANCE SCHOOL to połączenie kliku kierunków związanych z tańcem.
Nasza szkoła powstała z zamiłowania do tej właśnie dyscypliny, którą sami od najmłodszych lat trenujemy.

Postanowiliśmy stworzyć miejsce gdzie pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej młodzi tancerze będą mogli spełnić swoje taneczne marzenia. Dziś sami jesteśmy zawodowymi tancerzami, cały proces treningowy przeżyliśmy na własnej skórze. Na bazie własnych doświadczeń wiemy jakich błędów w treningu unikać oraz jak prawidłowo planować karierę taneczną.

Jako instruktorzy tańca towarzyskiego parujemy od 2005 roku. W 2009 roku prowadziliśmy już treningi par w klubie sportowym jako główni trenerzy. W 2012 roku zdecydowaliśmy się na założenie Szkoły Tańca Towarzyskiego Smarzyńscy (STTS). Chwilę później jako STTS otrzymaliśmy status członka Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Początki nie były łatwe! Pierwsze treningi i zajęcia odbywały się tylko w jednej małej sali. Z czasem klub rozrastał się, tworzyliśmy nowe grupy, zwiększaliśmy intensywność treningów. Dzięki budowie nowej sali w naszej lokalizacji nasi podopieczni mogą obecnie uczyć się w najlepszych warunkach jakie można sobie tylko wymarzyć. Obecnie posiadamy dwie sale, główną z parkietem i lustrami o powierzchni 240 m2 i drugą pomocniczą o powierzchni ok 60 m2 również z lustrami. Dodatkowo prowadzimy zajęcia w różnych placówkach na terenie Krakowa i okolic.

Dziś SMARZYŃSCY DANCE SCHOOL składa się z:

STTS – sportowego klubu tańca towarzyskiego. Celem tej sekcji jest przygotowywanie młodych tancerzy do rywalizacji na turniejach tańca w ramach Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

SMARZYŃSCY BALLET SCHOOL – szkoła baletowa w której zajęcia prowadzone są na 4 poziomach zaawansowania.
I – BRĄZOWY (początkujący), II – SREBRNY (średnio zaawansowany), III – ZŁOTY (zaawansowany) oraz IV – PREMIUM SPORT.
Więcej informacji tutaj.

SMARZYŃSCY MUSIC & MOVE – to sekcja RYTMIKI zajmująca się kształceniem dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki wczesnej edukacji muzyczno-ruchowej dzieci mają większą szansę na późniejszy sukces w treningu takiej dyscypliny jak taniec towarzyski czy balet.